در تلگرام همراه ما باشید دریافت پروژه

اطلاعیه فروشگاه

در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید.در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.راه های اربتاطی با ما شماره 09160593559یا ایمیلsajjad.behmard001@gmail.com با تشکر

تحقیق بلوغ

تحقیق بلوغ
مشخصات فایل:
تحقیق بلوغ
قالب بندی: ورد
تعداد صفحات: 18
 
 
فهرست مطالب:
چكيده
مقدمه
فصل اول : كليات تحقيق
عنوان
2-1) اهداف تحقيق
3-1) سوالات تحقيق
4-1) روش تحقيق
5-1) تاريخچه موضوع تحقيق
فصل دوم : بلوغ
تعريف بلوغ از نظر فرهنگ و بستر
2-2) ويژگي بلوغ
3-2) انواع بلوغ
4-2) سن بلوغ
فصل سوم : نوجواني
1-1)    تعريف نوجواني از نظر فرهنگ و بستر .
1-2)   
2-3) ويژگي نوجواني
3-3) سن نوجواني
فصل چهارم : پايان
نتيجه گيري
2-4) پاسخ به سوالات تحقيق
3-4) پيشنهادات
4-4) ضميمه 5-4) منابع و مآخذ
 
 
بخشی از تحقیق:
چكيده
ما براي رسيدن به اهداف خود و فهميدن علت هنجارها و ناهنجاريها نوجوانان به تحقيق پرداختيم و به دوره اي به نام بلوغ برخورديم و متوجه شديم كه بلوغ يك دورة كوتاه و دورة تغيير و رشد سريع جسمي و روحي است. از نظر فرهنگ و بستر بلوغ دورغ دوره اي است كه صفات ثانويه ي جنسي در فرد ظاهر مي شود كه در دختران از سن 11 سالگي شروع و به 14 سالگي ختم مي شود و  در پسران از 12 سالگي شروع و به 16 سالگي ختم مي شود. بلوغ سه مرحله دارد. پيش بلوغ – بلوغ و پس بلوغ كه در اين دوران تغييراتي در خود ظاهر مي شود و به يك فرد منفي گرا تبديل مي شود و ممكن است رفتارهاي نامطلوبي را از خودش نشان دهد. بعد از بلوغ به نوجواني مي رسيم. اين دوره هم زمان با بلوغ شروع مي شود و به كمال خاتمه مي يابد و در واقع انتقال مرحله ي كودكي به بالندگي است و سني است كه در رفتارهاي افراد تغيير ايجاد مي شود و يك سن مهم و مسئله آفرين است. به طوري كه شايد نوجوانان از پس حل آنها برنمي آيند و اكثراً به جستجوي هويت خود راهي مي شوند. اين تغييرات در رفتارهاي نوجوانان باعث هنجارها و ناهنجاريهايي مي شود كه آنها را انجام مي دهند.مقدمه :
هر شب ملائكه به بالين نوجوانان و
جوانان مي آيند و به آنها ندا مي دهند
كه برخيزيد و براي سعادت خويش تلاش كنيد.
پيامبر اكرم (ص)
جريان زندگي همانند رودخانه اي است كه از مبدأ تا مقصد، از كنار سرزمينهاي مختلف و متنوعي مي گذرد و سرانجام به دريا مي پيوندد.
نوجواني يا بلوغ يكي از متنوع ترين و پيچيده ترين چشم اندازها را در اين مسير طولاني به خود اختصاص داده است. از اين رو ما در اين مجموعه براي بررسي خصوصيات روحي نوجوانان ، بلوغ و ويژگي آن را مورد بررسي و پژوهش سپس در مجموعه اي گردآوري كرده ايم.1
1-1) فصل اول كليات تحقيق
خصوصيات روحي نوجوانان در گروه سني 13 تا 18 سال.
باتوجه به اين كه هم اكنون بيش از 20 ميليون جوان و نوجوان در كشور ما زندگي ميكنند و نيروي محرك و پوياي جامعه را همين جمعيت تشكيل مي دهد، بايد نگرشها، مشكلات، مسايل و خواستهاي آنان را شناخت و زبان ارتباطي صحيح با ايشان را پيدا و سپس برقرار كرد.
2-1) اهداف تحقيق
اهداف ما از به عمل آوردن اين تحقيق آن است كه بتوانيم با هنجارها و ناهنجاريهاي نوجوانان آشنا شويم و علّت آنها را نيز بدانيم. ما مي خواهيم بدانيم نوجواني چه دوره اي است و نوجواني چه كسي است؟ دورة نوجواني از چه سنين آغاز ميشود و تا چه سني ادامه دارد؟ و اين دوره چه تأثيراتي به روي فرد مي گذارد؟ و اين كه بلوغ چيست؟ و چگونه در نوجوان ظاهر خواهد شد؟ و ارتباط بين بلوغ و نوجواني چگونه است؟ و در آخر اينكه هنجارها و ناهنجاريهاي نوجوانان نيز چگونه است؟
و . . .

اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,900 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file123_1956679_2903.zip23.8k

دسته بندی محصولات فروشگاه

آخرین محصولات فروشگاه

محبوبترین محصولات